Pałac Mała Wieś, Belsk Duży
Tło bannera

Zwiedzanie pałacu Historia odkryta na nowo

Piękno pełne historii

Jeśli chcesz zobaczyć w jakich warunkach toczyło się się szlacheckie życie w XVIII wieku albo zawsze marzyłeś o tym, by nosić tytuł księcia to koniecznie odwiedź Pałac Mała Wieś. W każdą sobotę, niedzielę i święta Pałac można zwiedzać razem z przewodnikiem o godzinie 15:00*.Dodatkowa atrakcją jest możliwość zwiedzania wraz z przewodnikiem parku oraz ogrodów.

*W dniach 6-7 sieprnia, 13,14 oraz 15 sieprnia zwiedzanie Pałacu z przewodnikiem nie odbywa się. Przepraszamy za utrudnienia. 

Piękno pełne historii
Piękno pełne historii
Piękno pełne historii
Piękno pełne historii

Bilety i wycieczki

Ceny biletów: 20 zł – osoby dorosłe, 10 zł – emeryci, dzieci i młodzież ucząca się. Istnieje również możliwość zorganizowania zwiedzania w innym terminie w grupie przynajmniej 8 osób.

Dla szkół, biur podróży, firm oraz organizacji senioralnych przygotowaliśmy specjalne pakiety wycieczkowe. Jeżeli są Państwo zainteresowani prosimy o wiadomość e-mail: sylwia.korczak-maciak@palacmalawies.pl

Bilety i wycieczki
Bilety i wycieczki
Bilety i wycieczki
mobile nav bg
Pokaż na mapie

Newsletter

W Pałacu Mała Wieś nieustannie dzieją się rzeczy niezwykłe. Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij