Pałac Mała Wieś, Belsk Duży
Tło bannera

Zapraszamy do kontaktu!

Najniższa cena tylko na naszej stronie!
16 paź '19
17 paź '19

Pałac Mała Wieś

Mała Wieś 40
05-622 Belsk Duży

Recepcja

tel: +48 782 40 40 40
tel: +48 332 26 70
e-mail: recepcja@palacmalawies.pl

Dział sprzedaży

Przyjęcia okolicznościowe i wesela

Magdalena Rochala
tel: +48 601 548 803
e-mail: magdalena.rochala@palacmalawies.pl

Kamil Nowak
tel: +48 518 011 987
e-mail: kamil.nowak@palacmalawies.pl

Konferencje, eventy, szkolenia

Katarzyna Stan
tel: +48 667 534 100
e-mail: katarzyna.stan@palacmalawies.pl

Hanna Jasińska
tel: +48 726 604 200
e-mail: hanna.jasinska@palacmalawies.pl

Kierownik ds. Sprzedaży

Agnieszka Korbus
tel: +48 663 230 036
e-mail: agnieszka.korbus@palacmalawies.pl

Dział marketingu

Magdalena Fularska-Pacholczak
e-mail: magdalena.fularska-pacholczak@palacmalawies.pl 

Formularz kontaktowy

* Pola obowiązkowe

Zwiedzanie Pałacu

Każda sobota, niedziela i święto do 15:00.
Możliwość organizacji zwiedzania grupowego w innym terminie przy grupach powyżej 8 osób.

Dane do faktury

Pałac Mała Wieś spółka z o.o. sp.k.
Goliany 43
05-620 Błędów
NIP: 7972057698
REGON: 364-68-49-30
KRS: 622295

Mapa

Współrzędne GPS:

N 51°49’28,627”
E 20°47’24,986"

Pokaż na mapie
mobile nav bg
Pokaż na mapie

Newsletter

W Pałacu Mała Wieś nieustannie dzieją się rzeczy niezwykłe. Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij