Rezerwacja
3d

Organizacja spotkań biznesowych
Historia Twojego sukcesu!

Kompleksowość. Zaangażowanie. Rzetelność.  

Elegancko. Profesjonalnie. Terminowo.

 

 

Spotkania i eventy

Pałac Mała Wieś jest liderem wśród obiektów spełniających najważniejsze warunki na organizację imprez firmowych. Szeroki wachlarz autonomicznych pomieszczeń umożliwia precyzyjny wybór najodpowiedniejszego, uwzględniającego tak liczbę uczestników, jak i charakter wydarzenia. Wnętrza Pałacu oraz Nowej Oranżerii są idealne na eventy fabularyzowane. Stara Wozownia sprawdza się na spotkania biznesowe, a 30 ha terenu to ogromne możliwości organizacyjne imprez plenerowych.

więcej

 

 

Przestrzeń konferencyjna

Konferencje i szkolenia organizowane w położonej nieopodal Warszawy Małej Wsi nadają wydarzeniu wyższej rangi i świadczą o szacunku organizatora wobec zaproszonych słuchaczy. Niezwykłe sale konferencyjne znajdują się w Nowej Oranżerii, a w szczególnych sytuacjach, wymagających niecodziennego podkreślenia jakości – udostępniane są sale Premium znajdujące się na pierwszym piętrze Pałacu. Sala Mędrców, Sala Pompejańska, Sala Warszawska, Sala Złota, Sala Szara to pomieszczenia na najważniejsze spotkania VIP.

więcej

 

 

Sesje fotograficzne

Pałac Mała Wieś wraz z całym swoim zespołem zabudowań, ogrodów, zbiornikami wodnymi i bogatym w ciekawe plenery parkiem bywa wykorzystywany jako tło do sesji fotograficznych lub ujęć filmowych. Dotychczasowa historia miejsca uświadamia, jak różnorodne projekty można zrealizować, mając do dyspozycji tak interesujące wnętrza. Ciekawostką jest fakt, że na terenie Pałacu nadal są miejsca, do których dotąd nie dotarł żaden obiektyw ani oko kamery filmowej. 

więcej

 

 

Imprezy plenerowe

Park w Małej Wsi  to obszar 30 hektarów, co daje wyobrażenie o spektakularnych możliwościach miejsca na firmowy team building lub innej aktywności outdoorowej. Event w plenerze  może mieć także charakter eleganckiego bankietu na świeżym powietrzu, który odbędzie się na otwartych terenach Ogrodu. Mała Wieś to również idealne miejsce na piknik. W Pałacu Mała Wieś każdy projekt zostanie pomyślnie zrealizowany.

więcej

 

 

Miejsce dla VIP

Zespół zatrudnionych przez nas managerów i specjalistów, dedykowany obsłudze wydarzeń biznesowych o najwyższym statusie został stosownie przeszkolony i jest gotów zrealizować każde wydarzenie VIP. Dyskrecja, szybkość realizowania delegowanych zadań, kompleksowość to priorytety w profesjonalnej organizacji spotkań, których uczestnicy lub ranga wymagają specjalnego traktowania. Tu bywał król, a mieszkał książę. Tu też odpoczywały głowy państwa polskiego.

Pakiety

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oferty promocyjne

od 290

min 1 noce
obiadokolacja
więcej

od 315

min 2 noce
obiadokolacja
więcej

NEWSLETTER

W Pałacu Mała Wieś nieustannie dzieją się rzeczy niezwykłe. Dołącz do tych, którzy są na bieżąco.design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl

Rezerwacja online

Data przyjazdu
Data wyjazdu