Rezerwacja
3d

Kontakt

 

Pałac Mała Wieś

Pałac Mała Wieś


Mała Wieś 40
05-622 Belsk Duży


Recepcja
tel. +48 782 40 40 40
e-mail: recepcja@palacmalawies.pl

Dział sprzedaży

Przyjęcia okolicznościowe i wesela
Karolina Lewandowska, tel. 782 185 100, karolina.lewandowska@palacmalawies.pl
Magdalena Rochala, tel. 601 548 803, magdalena.rochala@palacmalawies.pl
Kamil Nowak, tel. 518 011 987, kamil.nowak@palacmalawies.pl

Konferencje, eventy, szkolenia
Hanna Jasińska, tel. 726 604 200, hanna.jasinska@palacmalawies.pl
Katarzyna Stan, tel. 667 534 100, katarzyna.stan@palacmalawies.pl

Agnieszka Korbus, Kierownik ds. Sprzedaży, tel. 663 230 036, agnieszka.korbus@palacmalawies.pl


Zwiedzanie Pałacu
Każda sobota, niedziela i święto o 15.
Możliwość organizacji zwiedzania grupowego w innym terminie przy grupach powyżej 8 osób.



Współrzędne GPS:

N 51°49’28,627”
E 20°47’24,986"


Dane do faktury:

Pałac Mała Wieś spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Goliany 43
05-620 Błędów

NIP: 7972057698
REGON: 364-68-49-30
KRS: 622295

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pracownicy recepcji udzielą kompetentnych informacji. 

Zadzwoń lub napisz do nas!
Najlepiej już teraz. 


(*) - Wypełnij wymagane pola



 

Pakiety

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oferty promocyjne

od 290

min 1 noce
obiadokolacja
więcej

od 315

min 2 noce
obiadokolacja
więcej

NEWSLETTER

W Pałacu Mała Wieś nieustannie dzieją się rzeczy niezwykłe. Dołącz do tych, którzy są na bieżąco.



design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl

Rezerwacja online

Data przyjazdu
Data wyjazdu