Rezerwacja
3d

Niezwykłe miejsce

niezwykłe możliwości na każdą okoliczność.

Tu każdy krok budzi dobre emocje…
 

 

 

Pałac

XVIII-wieczny pałac to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych zabytków polskiego klasycyzmu. Zachwycające polichromie na ścianach i suficie części muzealnej, eleganckie komnaty, służące wypoczynkowi w Herbaciarni to tylko wstęp do podróży w czasie, jakiej doświadczają Goście. Zwiedź Pałac w trakcie wycieczek z przedownikiem w każdy weekend i święto o 15.

 

 

Restauracja Stara Wozownia

Dwupoziomowa, podzielona na trzy sale restauracja została pieczołowicie odrestaurowana i wzbogacona o wyszukaną aranżację, konweniującą do pozostałych budynków zespołu pałacowego. Stara Wozownia tętni życiem, gromadzi pod jednym dachem zbłąkanych wędrowców, jak i królów.

 

 

 

Nowa Oranżeria

Nowo wybudowany, nawiązujący architektonicznie do XVIII-wiecznej Starej Pomarańczarni, budynek zachwyca swym rozmachem, przepychem i możliwościami. Zlokalizowana pośród drzew Nowa Oranżeria to dwie, niezwykle wyszukane, bogato wykończone sale balowe dedykowane przyjęciom.

 

 

Herbaciarnia

Kilka wyjątkowych pomieszczeń, a każde inne. Herbaciarnia oraz pokoje Tarasowy, Męski, Wedutowy i Karciany to miejsca, gdzie można usiąść przy filiżance herbaty, sprowadzonej bezpośrednio z jej ojczyzny. Skosztujesz ją na tarasie patrząc bezpośrednio na piękny Ogród Francuski - w każdy weekend od maja do października i święto od 13 do 19.

 

 
 

Winiarnia

Koneserzy dobrych win znajdą w Pałacu swoją przystań. Klimatyczne pomieszczenie winiarni oraz selekcja najlepszych win z całego świata wybrana przez samego właściciela Pałacu to fantastyczny pomysł na spotkanie biznesowe. Nasz sommelier opowie ciekawie na temat każdego wina znajdującego się w naszej piwnicy.

 

 

Oficyny

Przypałacowe Oficyny nie były dotąd tak wytworne. Kryją 16 wygodnych i bogato wyposażonych apartamentów. Każdy z nich to studio, składające się z klimatycznej sypialni, wygodnego pokoju wypoczynkowego i łazienki. Natomiast w Pałacu znajduje się luksusowy Apartament Książęcy. 

 

 

Spichlerz

Dla wielbicieli nowoczesnego stylu oddajemy Spichlerz - komfortową przestrzeń z 1 Apartamentem Małżeńskim, 10 pokojami dwuosobowymi i 10 pokojami rodzinnymi z antresolą. Gwarancja najwyższego komfortu i odpoczynku

Pakiety

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oferty promocyjne

od 290

min 1 noce
obiadokolacja
więcej

od 315

min 2 noce
obiadokolacja
więcej

NEWSLETTER

W Pałacu Mała Wieś nieustannie dzieją się rzeczy niezwykłe. Dołącz do tych, którzy są na bieżąco.design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl

Rezerwacja online

Data przyjazdu
Data wyjazdu