Pałac Mała Wieś, Belsk Duży
Background of the banner

Workshops Make your meeting entertaining!

Lowest price only on our website!
21 sep '20
22 sep '20
Degustacja cydrów

Degustacja cydrów

Podczas spotkania z Tomaszem Porowskim z Cydru Ignaców, który jest współtwórcą pierwszej cydrowni rzemieślniczej w Polsce, poznasz m.in. metody produkcji cydru. Prowadzący opowie o historii cydrownictwa, dowiesz się, jaka jest różnica pomiędzy przemysłowym a rzemieślniczym cydrem. Oczywiście nie zabraknie degustacji cydrów oraz poczęstunku (deska serów, wędlin i owoców).

Warsztaty kulinarne

Spotkanie w dawnej rezydencji szlacheckiej to dobra okazja do odkrywania smaków polskiej kuchni historycznej. Do świata arystokratycznych rarytasów zabierze Was szef kuchni Robert Ziemkiewicz, prowadząc uczestników warsztatów przez kolejne specjały, od przystawki, poprzez danie główne, aż do doskonałych deserów.
Każdy z gości będzie miał okazję czynnie uczestniczyć w przygotowywaniu potraw, poznając tajniki receptur szefa kuchni. Kulinarna przygoda i doskonała atmosfera sprzyjać będą integracji, współpracy i odkrywaniu w sobie nieznanych dotychczas talentów.

 

Warsztaty kulinarne
Degustacja i rozmowy przy winie

Degustacja i rozmowy przy winie

Mała Wieś jest idealnym miejscem dla wielbicieli szlachetnych smaków i wyrafinowanych, wykwintnych produktów. Nasza obsługa dba o to, aby nasi goście mogli poznać unikatowe produkty. Szczególną popularnością cieszą się organizowane przez nas degustacje win, które prowadzą sommelierzy lub producenci win. Wyjątkowe wina wraz z opowieścią prawdziwych znawców tematu w anturażu pałacowych wnętrz są nie lada atrakcją dla smakoszy.

Degustacja i rozmowy przy winie

Akademia Bezpiecznej Jazdy

Zajęcia, jako jedyne, odbywają się poza Małą Wsią – w Słobomierzu koło Mszczonowa. Akademia Bezpiecznej Jazdy to kurs doskonalenia techniki jazdy na torze DRIVE LAND. Pod okiem doświadczonych instruktorów, a nawet samego Tomasz Kuchara, będziecie mieli okazję ćwiczyć na płytach poślizgowych, jazdę szosową, dynamiczny slalom i prawidłowe hamowanie. 

Akademia Bezpiecznej Jazdy
Akademia Bezpiecznej Jazdy
mobile nav bg
Show on the map

Newsletter

W Pałacu Mała Wieś nieustannie dzieją się rzeczy niezwykłe. Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close