Rezerwacja
3d

Wesela w Małej Wsi

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych chwil.

O naszych weselach mówią pokolenia!

 

 

Nowa Oranżeria

Zachwyca swoim wyglądem, dzięki architektonicznemu nawiązaniu do XVIII-wiecznych pomarańczarni. Zlokalizowana pośród drzew Nowa Oranżeria to dwie, niezwykle wyszukane, bogato wykończone sale balowe, dedykowane wyjątkowym przyjęciom, jakim niewątpliwe są wesela. Sala Wielka czeka nawet na 400 gości weselnych, natomiast Sala Klubowa przyjmie do 150 osób. Obie mają zachwycający widok na piękny Ogród Francuski, który sąsiaduje z parkiem. Wymarzone miejsce na przyjęcie weselne w okolicach Warszawy.

 

 

Szklarnia

Nowy projekt, którego otwarcie nastąpi na przełomie wiosny i lata 2019. Idealne miejsce na organizację przyjęcia w stylu rustykalnym. Piękne przeszklone ściany, niezwykły widok na ogród i wspaniałe możliwości aranżacji przyjęcia pod własne oczekiwania!

więcej

 

 

Glorieta - śluby plenerowe

Spełnij marzenia o ślubie w plenerze!
Przepiękna Glorieta usytuowana we francuskim ogrodzie w osi Nowej Oranżerii to bezsprzecznie najpiękniejsze miejsce na powiedzenie najważniejszego TAK w życiu!

 

 

Wykwintne menu

Ponad 230 lat pałacowej historii zobowiązuje do zachowania najwyższych standardów serwowanych dań. Autorska kuchnia Szefa Roberta Ziemkiewicza nie tylko spełnia oczekiwania gości weselnych, ale jest prekursorem w odkrywaniu niecodziennych połączeń smaków. Dania weselne są niewątpliwie pyszne, w pamięci pozostają również z uwagi na elegancki sposób ich podania. 

 

 

Atrakcje weselne

Marzy sie Wam ślub w plenerze niedaleko Warsaw? Przygotujemy go w urokliwej gloriecie, jaka znajduje się tuż przy Nowej Oranżerii. Natomiast samą uroczystość może uświetnić jedna z wielu gastronomicznych atrakcji, jakie oferujemy: live cooking, live carving, bufety tematyczne, bufety słodkie, opieka barmańska, a nawet sommelierska. Organizacja wesela to dla nas wielka przyjemność - zapewnimy Wam wszelką pomoc w organizacji atrakcji na Wasze wesele. Młoda Para otrzyma nocleg w Apartamencie Małżeńskim w prezencie od Pałacu Mała Wieś pod Warszawą.

Katalog Weselny

Już teraz możesz poznać fantastyczne warunki, jakie zapewniamy podczas wesela!

POBIERZ KATALOG

Pakiety

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oferty promocyjne

od 1522

min 2 noce
obiadokolacja
więcej

od 290

min 1 noce
obiadokolacja
więcej

od 315

min 2 noce
obiadokolacja
więcej

od 710

min 2 noce
obiadokolacja
więcej

od 907

min 2 noce
obiadokolacja
więcej

NEWSLETTER

W Pałacu Mała Wieś nieustannie dzieją się rzeczy niezwykłe. Dołącz do tych, którzy są na bieżąco.design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl

Rezerwacja online

Data przyjazdu
Data wyjazdu