Rezerwacja
3d

Ukryta Komnata Wellness & Spa

Wyobraź sobie miejsce

w którym zapominasz o codziennych troskach i nabierasz energii do działania.

 

 

Wyjątkowe otoczenie

klasycystyczny pałac, imponujące ogrody i parki, sad z jabłoniami, stawy i piękne wnętrza zabytkowych budynków sprawią, że relaks stanie się synonimem luksusu.

We wnętrzach hotelu Spichlerz, w Ukrytej Komnacie Wellness & Spa, przygotowaliśmy tematyczne rytuały „Klementyna w ogrodzie różanym” czy „Spacer wśród jabłoni”, które niosą ze sobą ukojenie i dodają energii. Wysokiej jakości kosmetyki niczym eliksir nawilżają i wygładzają skórę. A masaże gorącymi olejami i kamieniami dodają witalności i przywracają równowagę.

 

 

Relaks SPA

W Ukrytej Komnacie znajdziesz również pokój relaksu oraz saunę suchą. Pozwól sobie na odpoczynek, chwilę wyciszenia i zadbaj o siebie już dziś!
 

ZOBACZ MENU ZABIEGÓW

 

 

Day Off & Spa

A może by tak dzień wolnego w środku tygodnia? Odpocznij w Małej Wsi. Zrelaksuj ciało i oczyść umysł. Zapraszamy na dzień relaksu w Ukrytej Komnacie. Przygotowaliśmy dla Was dwa zabiegi (masaż klasyczny i zabieg na twarz) oraz lunch w Restauracji Stara Wozownia. Oferta ważna od poniedziałku do czwartku. Więcej informacji udzieli recepcja hotelu.

 


Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o zabiegach.


Prosimy o wcześniejszą rezerwację

tel. 782 40 40 40


bądź e-mail:
recepcja@palacmalawies.pl

Pakiety

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oferty promocyjne

od 290

min 1 noce
obiadokolacja
więcej

od 315

min 2 noce
obiadokolacja
więcej

NEWSLETTER

W Pałacu Mała Wieś nieustannie dzieją się rzeczy niezwykłe. Dołącz do tych, którzy są na bieżąco.design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl

Rezerwacja online

Data przyjazdu
Data wyjazdu