Rezerwacja
3d

Poznaj Małą Wieś

tu tworzyła się historia Polski.

tu tworzy się Twoja historia

 

 

Niezwykłe miejsce

Pałac Mała Wieś to kalejdoskop rzadko spotykanych możliwości dla osób, które pragną wypocząć lub spędzić wyjątkowy czas w nietuzinkowym miejscu. Sam Pałac dysponuje wyszukanymi salami muzealnymi na piętrze budynku oraz kameralnymi i bardzo klimatycznymi komnatami Herbaciarni czy Winiarni. Kolejne budynki: restauracja Stara Wozownia, apartamenty w Oficynach, Spichlerzu i Domu Ogrodnika i w końcu niezwykle sale balowe w Nowej Oranżerii dopełniają bogaty krajobraz oferty Małej Wsi.
 

więcej

 

 

Poznaj historię Małej Wsi

Historia Pałacu Mała Wieś rozpoczęła się w chwili, kiedy przyjaciel i ekonomiczny doradca Stanisława Augusta Poniatowskiego – Bazyli Walicki podjął decyzję o zbudowaniu miejsca dla siebie i swej małżonki Róży z Nieborskich. I tak od czerwca 1786 roku do politycznych zawirowań w 1945 – Pałac pozostawał własnością jednej, tej samej rodziny. Byli to ludzie, którzy przez wszystkie dziesięciolecia gościli najznamienitsze nazwiska, angażowali się w sprawy kraju i dbali o swój dom w Małej Wsi. 
 

Dowiedz się więcej!

 

 

Galeria

Obejrzyj najpiękniejsze kadry uchwycone w pięknych wnętrzach Pałacu oraz pośród drzew najromantyczniejszego parku w Polsce. Bez trudu przeniesiesz się myślami do Małej Wsi!
 

Zachwyć się!

Pakiety

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oferty promocyjne

od 290

min 1 noce
obiadokolacja
więcej

od 315

min 2 noce
obiadokolacja
więcej

NEWSLETTER

W Pałacu Mała Wieś nieustannie dzieją się rzeczy niezwykłe. Dołącz do tych, którzy są na bieżąco.design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl

Rezerwacja online

Data przyjazdu
Data wyjazdu