Pałac Mała Wieś, Belsk Duży
Bezpieczna MW

Bezpieczna MW

Nasza polityka bezpieczeństwa:

 

 1. Bezpieczna lokalizacja, Pałac Mała Wieś jest zlokalizowana  na uboczu, z dala od wielkich skupisk ludzi i miast. Posiadamy 30 ha obiekt, niedostępny dla osób postronnych, jedynie dla Gości, pracowników i dostawców. Obiekt i teren są na tyle duże, że nawet przy pełnym obłożeniu można znaleźć miejsce dla siebie, bez konieczności przebywania w dużym skupisku ludzi.
 2. Goście przebywający w Hotelu nie są narażeni na bezpośrednie kontakty z duża liczbą osób, dzięki aż 7 obiektom noclegowym.
 3. Goście, pracownicy i dostawcy  poddawani są kontroli i mają obowiązek umyć/ zdezynfekować ręce przed wejściem do hotelu.
 4. W łazienkach znajduje się mydło antybakteryjne a w miejscach ogólnodostępnych żel antybakteryjny.
 5. Zachęcamy do utrzymywania bezpiecznych odległości w miejscach ogólnodostępnych.
 6. Personel przeszkolony jest z zasad bezpieczeństwa w przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia.
 7. W recepcji można zakupić maskę jednorazową. Prosimy o poruszanie się w maskach po terenie obiektu.
 8. Klucze do pokoi są dezynfekowane po każdym użyciu.
 9. Przeprowadzamy regularną dezynfekcję powierzchni ogólnodostępnych, a pokoje są dokładnie sprzątane, ozonowane i wietrzone po każdym pobycie. Zalecamy częste wietrzenie pokoju. Pościel prana jest przez profesjonalną firmę zewnętrzną.
 10. Sprzątanie podczas pobytu będzie realizowane na wyraźne życzenie Gościa, poprzez umieszczenie na drzwiach zawieszki znajdującej się w pokoju.

Recepcja:

 1. Przy stanowisku recepcyjnym może przebywać tylko 1 Gość. Gość i recepcjonista oddzieleni są szybą ochronną.
 2. Prosimy o zachowywanie bezpiecznej odległości od innych osób co 2 metry.
 3. Recepcjonistka obsługuje Gości w jednorazowych rękawiczkach i  maskach, a ladę recepcyjną dezynfekujemy po każdym Gościu.
 4. Przed wejściem do recepcji znajduje się płyn do dezynfekcji rąk – prosimy o użycie go przed rozpoczęciem procesu meldowania.
 5. Zachęcamy do dokonywania płatności bezgotówkowych. Nasze terminale są dezynfekowane po każdym użyciu.
 6. W przypadku, gdy Gość posiada objawy choroby, zastrzegamy sobie możliwość nie zameldowania w pokoju, bez zwrotu zadatku.

Restauracja i bar:

 1. Śniadanie serwujemy w restauracji lub podajemy do pokoju.
 2. Nasza restauracja posiada ofertę dań obiadowych i kolacyjnych podawanych do pokoju bez dodatkowej opłaty lub serwowanych w restauracji.

 

WYKONUJEMY DZIAŁANIA ZAPEWNIAJĄCE BEZPIECZEŃTWO I HIGIENĘ  GOŚCI I PRACOWNIKÓW ZGODNIE Z ZALECENIAMI MINISTERSTWA ROZWOJU I GIS.

 

mobile nav bg
Pokaż na mapie

Newsletter

W Pałacu Mała Wieś nieustannie dzieją się rzeczy niezwykłe. Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij