Rezerwacja
3d

Imprezy plenerowe

Całe hektary możliwości!

Oddychaj świeżym, pałacowym powietrzem. 

 

 

Rozległy park

Park Angielski wraz z dodatkowymi terenami zielonymi to obszar 30 hektarów. Niemal całą powierzchnię można śmiało zaadaptować na potrzeby realizacji imprezy w plenerze. Może mieć ona charakter zabaw zespołowych typu team building, podchody lub dostosowane do warunków działania outdoorowe, jak choćby tyrolki. Są miejsca, gdzie można bezpiecznie rozpalić ognisko.

 

 

Tereny ogrodu

Wyznaczone rejony Ogrodu Francuskiego doskonale sprawdzą się na organizację eventu na świeżym powietrzu. Przy dobrej pogodzie - pod gołym niebem, a w dni ryzykowne można ustawić namioty plenerowe. Ogród, a także park to również teren na zorganizowanie zajęć integracyjnych dla firm w formie gry miejskiej, a w tym przypadku – gry pałacowej. Możliwości jest mnóstwo!

 

 

Catering w plenerze

Restauracja Stara Wozownia oraz zespół kuchni w Nowej Oranżerii są gotowe na organizację cateringu zewnętrznego w dowolnie wybrane miejsce na terenie zespołu pałacowego. Posiadamy cały niezbędny sprzęt, aby zapewnić wysoki poziom obsługi cateringu, bez względu na jego charakter, liczbę uczestników czy wybraną ofertę. Dania pałacowe wszędzie smakują wybornie!

Pakiety

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oferty promocyjne

od 290

min 1 noce
obiadokolacja
więcej

od 315

min 2 noce
obiadokolacja
więcej

NEWSLETTER

W Pałacu Mała Wieś nieustannie dzieją się rzeczy niezwykłe. Dołącz do tych, którzy są na bieżąco.design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl

Rezerwacja online

Data przyjazdu
Data wyjazdu