Pałac Mała Wieś, Belsk Duży
Background of the banner

Wieczór Panieński Plus - Spektakl Komediowy 09.10.2022 Nowa Oranżeria

Teatr w Małej Wsi

Nasi Goście nas znają i wiedzą, że stale organizujemy liczne wydarzenia. Po letnim koncercie Abba Orkiestrowo zapraszamy do wzięcia udziału w sztuce teatralnej pod tytułem "Wieczór Panieński Plus". Spektakl odbędzie się w niedzielę 9 października o godzinie 17:30 w Nowej Oranżerii. 

Liczba miejsc ograniczona!

O sztuce

Wieczór panieński zdarza się raz… na jakiś czas. Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje jedna po drugiej biorą w łeb. Okazuje się, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady.

O sztuce
O sztuce
O sztuce
O sztuce
O sztuce
O sztuce
O sztuce
Obsada

Obsada

Obsada spektaklu: Katarzyna Skrzynecka (Irena), Anna Iberszer (Paulina), Monika Mazur (Krystyna), Wiktoria Gąsiewska (Krystyna), Tomasz Bednarek (Alek), Stefano Terrazzino (Krystian), Marek Kaliszuk (Krystian), Paweł Góral (Krystian). 

mobile nav bg
Show on the map

Newsletter

W Pałacu Mała Wieś nieustannie dzieją się rzeczy niezwykłe. Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close