Rezerwacja
3d

Wesela i przyjęcia

Wszystkie marzenia – w jednym miejscu.

cudowne miejsce na niezapomniane przyjęcia

 

 

Wesela

Pałac Mała Wieś, a przede wszystkim zachwycający swoim wyglądem i nieograniczonymi wygodami obiekt bankietowy Nowa Oranżeria zostały tak odrestaurowane, by stały się idealnym miejscem na organizację nawet bardzo dużego wesela. Mawia się, że Sala Różana jest tą najpiękniejszą w całym kraju! Z kolei zlokalizowana w pięknym ogrodzie glorieta czeka na tych, którzy pragną wypowiedzieć najważniejsze „tak” w plenerze. Tutaj naprawdę spełniają się marzenia! 

więcej

 

 

Przyjęcia

Uroczystość rodzinna lub w gronie przyjaciół może być zorganizowana w wielu miejscach zespołu pałacowego Małej Wsi. Nowa Oranżeria to dwie samodzielne sale balowe, które czekają nawet na 400-tu Gości! Herbaciarnia w Pałacu to z kolei kilka kameralnych salek, idealnych na mniejsze spotkania. Należy też pamiętać o fantastycznych warunkach, jakie spełnia restauracja Stara Wozownia, która posiada trzy niezależne sale. Kalejdoskop możliwości!

więcej

Pakiety

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oferty promocyjne

od 980

min 2 noce
obiadokolacja
więcej

Jak do nas dojechać?

Jest bliżej niż myślisz!

Trasa dojazdu

NEWSLETTER

W Pałacu Mała Wieś nieustannie dzieją się rzeczy niezwykłe. Dołącz do tych, którzy są na bieżąco.design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl

Rezerwacja online

Data przyjazdu
Data wyjazdu