Rezerwacja
3d

Organizacja przyjęć

Wymagaj. My zajmiemy się resztą.

W takich wnętrzach przyjęcia czynią się same…

 

 

Sale na przyjęcia

Nowa Oranżeria z dwiema przestronnymi salami bankietowymi, restauracja Stara Wozownia z trzema salami, a także pałacowa Herbaciarnia i jej pokoje: Amfiladowy, Męski, Wedutowy, a nawet bardzo kameralny Pokój Karciany to kompletny przegląd miejsc, gdzie można zorganizować przyjęcie. Oczywiście do dyspozycji Gości jest również 30 hektarów terenów zielonych, które również mogą zostać zaadaptowane na uroczystość w plenerze. Tutaj naprawdę każdy znajdzie swoje miejsce!

 

 

Dopasowane menu

Każdy charakter przyjęcia determinuje wybór adekwatnego menu. Dlatego wśród naszych licznych propozycji znajdują się zestawy komunijne, na ostatnie pożegnanie, na spotkania niezobowiązujące lub oficjalne wydarzenia. Każda z propozycji jest podstawą do wspólnej pracy nad menu doskonałym. Czyli dokładnie takim, jakie życzy sobie organizator. Zapewniamy bezwzględną świeżość produktów, o których doborze na bieżąco decydują największe w kraju autorytety kulinarne. 

 

 

Atrakcje dodatkowe

W Pałacu Mała Wieś istnieje szereg możliwości, aby organizowane przyjęcie miało niezapomniany charakter. Wśród ogólnodostępnych jest choćby zwiedzanie pałacowego muzeum, spacery po urokliwych zakątkach ogrodów i parku ze stawem. Można też skorzystać z opcji dodatkowych atrakcji kulinarnych, takich, jak Live Cooking/ Carving, profesjonalna opieka barmańska lub sommelierska, bufety tematyczne. Działamy kompleksowo, dbając o każdy szczegół uroczystości.

Katalog

Już teraz możesz poznać fantastyczne warunki, jakie zapewniamy podczas przyjęć

POBIERZ KATALOG

Pakiety

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oferty promocyjne

od 560

min 2 noce
obiadokolacja
więcej

od 495

min 1 noce
obiadokolacja
więcej

od 1400

min 2 noce
obiadokolacja
więcej

od 1220

min 4 noce
obiadokolacja
więcej

Jak do nas dojechać?

Jest bliżej niż myślisz!

Trasa dojazdu

NEWSLETTER

W Pałacu Mała Wieś nieustannie dzieją się rzeczy niezwykłe. Dołącz do tych, którzy są na bieżąco.design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl

Rezerwacja online

Data przyjazdu
Data wyjazdu