Rezerwacja
3d

Poznaj Małą Wieś

To tu tworzyła się historia Polski.

Mała Wieś – miejsce, które zapamiętasz.

 

 

Miejsce

Pałac Mała Wieś to kalejdoskop rzadko spotykanych możliwości dla osób, które pragną wypocząć lub spędzić wyjątkowy czas w nietuzinkowym miejscu. Sam Pałac dysponuje wyszukanymi salami muzealnymi na piętrze budynku oraz kameralnymi i bardzo klimatycznymi komnatami Herbaciarni czy Winiarni. Kolejne budynki: restauracja Stara Wozownia, apartamenty w Oficynach i w końcu niezwykle sale balowe w Nowej Oranżerii dopełniają bogaty krajobraz oferty Małej Wsi.
 

więcej

 

 

Historia

Historia Pałacu Mała Wieś rozpoczęła się w chwili, kiedy przyjaciel i ekonomiczny doradca Stanisława Augusta Poniatowskiego – Bazyli Walicki podjął decyzję o zbudowaniu miejsca dla siebie i swej małżonki Róży z Nieborskich. I tak od czerwca 1786 roku do politycznych zawirowań w 1945 – Pałac pozostawał własnością jednej, tej samej rodziny. Byli to ludzie, którzy przez wszystkie dziesięciolecia gościli najznamienitsze nazwiska, angażowali się w sprawy kraju i dbali o swój dom w Małej Wsi. 
 

więcej

 

 

Galeria

Obejrzyj najpiękniejsze kadry uchwycone w pięknych wnętrzach Pałacu oraz pośród drzew najromantyczniejszego parku w Polsce. Bez trudu przeniesiesz się myślami do Małej Wsi!
 

więcej

Pakiety

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oferty promocyjne

od 495

min 1 noce
obiadokolacja
więcej

od 1400

min 2 noce
obiadokolacja
więcej

od 830

min 1 noce
obiadokolacja
więcej

od 1220

min 4 noce
obiadokolacja
więcej

Jak do nas dojechać?

Jest bliżej niż myślisz!

Trasa dojazdu

NEWSLETTER

W Pałacu Mała Wieś nieustannie dzieją się rzeczy niezwykłe. Dołącz do tych, którzy są na bieżąco.design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl

Rezerwacja online

Data przyjazdu
Data wyjazdu