Rezerwacja
3d

Komunie

SPEŁNIJ MARZENIA SWOJEGO DZIECKA!

PRZYJĘCIE KOMUNIJNE JAK Z BAJKI
w pałacu mała wieś

 

 

Komunia

Przyjęcia komunijne wymagają odpowiedniej oprawy, która podkreśli wyjątkowość i rangę wydarzenia. Mając to na uwadze organizujemy uroczyste spotkania, które łączą w sobie elegancję, piękną scenerię oraz kunszt kulinarny na najwyższym poziomie. Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich gości, którzy cenią sobie unikalne miejsca z duszą i ciekawą historią.

 

 
 

Książęce Sale

Uroczyste przyjęcia udają się najlepiej, gdy wszystko wokół skomponowane jest w pełnej harmonii. Pałac Mała Wieś zapewnia subtelną elegancję sal wprost stworzonych na przyjęcia komunijne. Miejsce przyjęcia dekorujemy indywidualnie dla każdego wydarzenia, gwarantując połączenie elegancji wystroju i piękna pałacowej scenerii. W zależności od wielkości planowanego przyjęcia, do Państwa dyspozycji oddajemy sale mieszczące od 10 do 300 osób.

 

 

Kulinaria Godne Króla

Nic tak nie cieszy dziecka, jak barwne smakołyki stworzone specjalnie dla niego. Uroczystość komunijna to idealny moment, by swoją pociechę uszczęśliwić najlepszej klasy delicjami. Pałacowa Restauracja na tę okoliczność pozostaje w pełnej gotowości. Wykwintna, pyszna kuchnia polska zaspokoi najbardziej wymagające podniebienia, a mali bohaterowie dnia będą w niebo wzięci! – nasz mistrz cukiernictwa wyczaruje personalizowane słodkości, podkreślające wyjątkową atmosferę rodzinnego spotkania. Każde przyjęcie komunijne jest dla nas wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego menu ustalamy według indywidualnych preferencji naszych Gości.


więcej

Pakiety

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oferty promocyjne

od 560

min 2 noce
obiadokolacja
więcej

od 495

min 1 noce
obiadokolacja
więcej

od 1400

min 2 noce
obiadokolacja
więcej

od 1220

min 4 noce
obiadokolacja
więcej

Jak do nas dojechać?

Jest bliżej niż myślisz!

Trasa dojazdu

NEWSLETTER

W Pałacu Mała Wieś nieustannie dzieją się rzeczy niezwykłe. Dołącz do tych, którzy są na bieżąco.design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl

Rezerwacja online

Data przyjazdu
Data wyjazdu