Rezerwacja
3d

Sale bankietowe

Doskonała lokalizacja w sercu kraju!

Elastyczne warunki i moc możliwości!

 

 

Miejsce eventu

Zespół pałacowy Małej Wsi dysponuje dwiema dużymi salami bankietowymi w budynku Nowej Oranżerii. Sala Różana do 400 osób oraz Sala Klubowa do 150 osób. Ponadto imprezę firmową lub biznesowe spotkanie można zorganizować w jednej z trzech sal restauracji Stara Wozownia. Sam Pałac to kilka sal o randze Premium, na spotkania bardziej kameralne i wymagające obsługi VIP.

 

 

Oferta menu

W naszej ofercie znajduje się menu serwowane, bufetowe oraz mieszane. Posiadamy bogatą ofertę dodatkowych usług gastronomicznych, wśród których jest Live Cooking, Live Carving, bufety tematyczne i słodkie. Zapewniamy obsługę barmańską, somellierską, a na specjalne życzenie również serwowanie synchroniczne. Zapewniamy także wybór alkoholi wysokogatunkowych.

 

 

Kompleksowa organizacja

Sale bankietowe wyposażone są w nowoczesne nagłośnienie i wielofunkcyjne oświetlenie. W naszej ofercie znajduje się lekka w formie inscenizacja historii Pałacu Mała Wieś, odgrywana przez trzech aktorów, która stanowi doskonałą atrakcję podczas eventów. Ponadto wspieramy firmy i agencje w organizacji transportu, rozlokowaniu nadwyżek noclegowych i na każdej innej płaszczyźnie.

Pakiety

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oferty promocyjne

od 980

min 2 noce
obiadokolacja
więcej

Jak do nas dojechać?

Jest bliżej niż myślisz!

Trasa dojazdu

NEWSLETTER

W Pałacu Mała Wieś nieustannie dzieją się rzeczy niezwykłe. Dołącz do tych, którzy są na bieżąco.design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl

Rezerwacja online

Data przyjazdu
Data wyjazdu