Rezerwacja
3d

Atrakcje turystyczne

U nas spędzisz naprawdę dobry czas.

Skorzystaj z luksusu wyjątkowo bogatej oferty.

 

 

Ogrody

Alejki przypałacowe prowadzą w miejsca, gdzie można poczuć się, jak w lesie. Pomniki przyrody, rodzinne mauzoleum, kamień, na którym wypoczywał król Polski – to miejsca emanujące pozytywną energią. Zespół pałacowy okala niezwykły ogród, którego francuski układ przywrócono w ślad za jego historycznymi metamorfozami. Prym wiedzie ogród różany, który kwitnie trzema tysiącami krzewów.

więcej

 

 

Dla aktywnych

Mała Wieś to niezwykłe miejsce dla ludzi szukających sposobu na spędzenie wolnego czasu.  Nie znajdziesz tu chwili na nudę!

więcej

 

 

Dla dzieci

Zapewniamy atrakcje dla najmłodszych. Wkrótce będą czekały na Was place zabaw, ścieżki edukacyjne, możliwość biegania i grania w różne zabawy na przestrzeni 20 ha. Na pewno nie będzie nudno! 

 

 

SPA & Wellness

Pałac Mała Wieś charakteryzuje bardzo dobra energia, która sprzyja wypoczynkowi, odprężeniu i zebraniu sił. Pałacowe SPA stanowi zatem doskonałe uzupełnienie dla relaksacyjnego pobytu. Oferowane usługi mają zadanie kompleksowo  zadbać o Gości i zostały tak przygotowane, by każdy miał możliwość wybrania czegoś adekwatnego do swoich potrzeb i oczekiwań.

 

 

Atrakcje zimowe

Mała Wieś przyciąga nie tylko, gdy jest ciepło – również zimą czeka tu na Ciebie wiele atrakcji. Załóż narty i przemierzaj nasz otoczony zimową aurą park lub weź udział w rozgrzewającym kuligu jak za dawnych lat !

Pakiety

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oferty promocyjne

od 980

min 2 noce
obiadokolacja
więcej

Jak do nas dojechać?

Jest bliżej niż myślisz!

Trasa dojazdu

NEWSLETTER

W Pałacu Mała Wieś nieustannie dzieją się rzeczy niezwykłe. Dołącz do tych, którzy są na bieżąco.design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl

Rezerwacja online

Data przyjazdu
Data wyjazdu